www.hotel-ubytovani.com
Hotel Třešť Zámecký Hotel Třešť - Služba na recepci je 24 hodinHotel Třešť Zámecký Hotel Třešť - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Třešť Zámecký Hotel Třešť - K hotelu přísluší parkovištěHotel Třešť Zámecký Hotel Třešť - disponuje restauracíHotel Třešť Zámecký Hotel Třešť -  je k dispozici připojení na internetHotel Třešť Zámecký Hotel Třešť -  je k dispozici letní terasaHotel Třešť Zámecký Hotel Třešť - golfHotel Třešť Zámecký Hotel Třešť - tenis -poblíž hoteluHotel Třešť Zámecký Hotel Třešť - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Třešť Zámecký Hotel Třešť - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Třešť Zámecký Hotel Třešť - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Třešť Zámecký Hotel Třešť - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Třešť Zámecký Hotel Třešť - na pokojích je telefon
 

Hotel Zámecký Hotel Třešť
Dr. Richtra 234/6, Třešť 58901
Česká Republika
Hotel-Trest-Zamecky@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Zámecký Hotel Třešť ubytování Třešť Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Zámecký Hotel Třešť - ubytování Třešť | Vítejte

 
Hotel Třešť Zámecký Hotel Třešť

Zámecký hotel Třešť*** superior patří k vyhledávaným turistickým cílům kraje Vysočina. Nachází se v malebné lokalitě Třešťských vrchů asi 19 km od krajského města Jihlava a je situován v malebném prostředí přírodního lesoparku.

Ubytování
Zámecký hotel je v kategorii tříhvězdičkového hotelu a k ubytování slouží 24 dvoulůžkových a 7 třílůžkových pokojů, 3 apartmány s manželskou postelí a možnost až 30 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, TV satelitem, telefonem, chladničkou a vysoušečem vlasů. Ve všech pokojích a veřejných prostorách zámku je k dispozici bezdrátové připojení k internetu.

Dependance je v kategorii tříhvězdičkového hotelu a má tyto ubytovací kapacity: 19 jednolůžkových pokojů, 1 jednolůžkový pokoj pro vozíčkáře, 4 dvoulůžkové pokoje s vytápěnou podlahou pro pobyt hosta s pejskem a bezbariérový přístup, 1 dvoulůžkový mezonetový pokoj. Snídaně se poskytuje v hlavní budově. Všechny pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, TV, satelitem, chladničkou, telefonem, trezorem a vysoušečem vlasů. Na pokojích je možnost připojení k internetu.

Služby
Recepce Zámeckého hotelu Třešť je k dispozici 24 hodin denně a nabízí možnost koupě nápojů, suvenýrů a základních hygienických potřeb. V areálu zámku je 80 parkovacích míst, parkoviště je hlídané kamerovým systémem. Dětská postýlka k dispozici.

Zámecká restaurace
Součástí hotelového komplexu je i zámecká restaurace, ve které Vám nabídnou speciality kuchyně. Přijďte si vychutnat své oblíbené jídlo do příjemného a klidného prostředí zámku.

Wellness v Zámeckém hotelu Třešť 
Zámecký hotel Třešť pro Vás připravil novou nabídku fitness a wellness aktivit včetně péče o tělo a relaxačního vyžití. K dispozici je fitness tělocvična vybavená rotopedy, lehátkem pro procvičení a formování nejen břišního svalstva a šikmá lavice pro dotvarování bříšních svalů, wellness část s vířivkou a infra saunou, bylinná parní lázeň Bylinka, nabídka kombinovaných relaxačních i sportovních masáží s kosmetikou, oddělené prostory šaten se sprchou pro dámy a pány, samostatná posilovna s činkami a posilovacím strojem. Sekt, ovoce a nealkoholické nápoje dle nabídky s donáškou přímo do wellness. Procedury jsou zajišťovány odborným personálem.

Ubytování na Vysočině Zámecký hotel Třešť
Zámecký hotel Třešť*** superior je velice vhodný pro letní i zimní prázdninové, nebo víkendové pobyty rodin s dětmi. 16 ha lesopark, dětské hřiště, hřiště na malou kopanou a volejbal, petanque a minigolf umožňují rodinám s dětmi široké rekreační vyžití. Ideální jsou též cyklistické i turistické stezky vedoucí přímo od zámku do mnoha krásných koutů okolní přírody Vysočiny. Masáže pro rodiče i dětí od 3 měsíců zkušenou masérkou, Nordic Walking procházky, a mnoho dalších aktivit.

Třešť Zámecký Hotel konference - akce
Konferenční sál - kapacita 115 osob. Součástí vybavení sálu je ozvučení včetně bezdrátových mikrofonů, projekční plátno, připojení k internetu, flip-chart s příslušenstvím a další vybavení. Hudební salonek poskytne atraktivní prostor s klavírem, součástí vybavení sálu je projekční plátno, internet ... Další salonky např. žlutý a zelený jsou vhodné pro coffee breaky a pořádání separátních jednání či malých akcí. Dva salonky v Dependanci, využít je možné také gotickou jídelnu, zámecké nádvoří a přilehlý park.

Zámecký hotel Třešť volný čas
Zámecký hotel Třešť*** superior nabízí návštěvníkům i řadu možností využití volného času. Např. gril party, posezení u venkovního krbu, petanque, fitness centrum, stolní tenis, volejbal, hřiště na malou kopanou, možnost využití kryté haly, šipky, minigolf, miniwellness a masáže. V blízkosti Zámeckého hotelu Třešť je naučná stezka, půjčovna kol.